Kochani…

 

Zaczniemy od podziękowań za ogromne wsparcie z Waszej strony.

Za wszystkie wiadomości, telefony ze słowami otuchy, które były podniesieniem nas na duchu.

Bardzo nas to cieszy, że losy Akademii nie są Wam obojętne i że jesteście w stanie zawalczyć o miejsce do którego lubicie i chcecie przychodzić.

Ogromne podziękowania za wypełnienie ankiety dotyczącej zamykania branży FITNESS, czy choćby tak mały gest jak zielone zdjęcia profilowe – wszak zielony to kolor nadziei…💚

 

Z racji tego że Akademia Ruchu Libra działa na rozszerzonych, aż dziewięciu PKD, to cztery z nich pozwalają nam w pewnym stopniu pracować nadal.

Po naniesieniu kilku zmian, jakim jest niestety usunięcie niektórych treningów, będziemy mogli w miarę „normalnie” (bo to nie jest normalne…) wrócić do pracy.

Dodatkowo interpretując przepisy Ministerstwa Sportu, wydanego do rozporządzenia Rządu o zamknięciu naszej branży, możemy wprowadzić współzawodnictwo na treningach oraz wziąć udział w wydarzeniach sportowych.

 

Niestety jest nam niezmiernie przykro, że zostaliśmy postawieni w sytuacji gdzie musimy uciekać się do prób obejścia nakazów, zamiast pracować zgodnie z przepisami.

Niestety dla wielu z nas jest to być albo nie być.

Wolimy pracować w choćby w jeszcze większym reżimie sanitarnym, który i tak spełnialiśmy, a w tej branży przez cały okres pandemii nie było ogniska choroby ani zakażeń, niż nie pracować w ogóle.

 

Na prośbę Polskiej Federacji Fitness, wstrzymujemy prace Akademii Ruchu Libra (z wyłączeniem treningów dla dzieci i młodzieży) co najmniej do jutrzejszej tj. (19.10.2020) rozmowy, zaplanowanej na godzinę 13:45 z przedstawicielami Rządu.

 

W linku poniżej wyjaśnienie dlaczego.

Za nami dzień pełeń wrażeń. Jeszcze raz dziękujemy za przybycie lub za bycie z nami jak nie ciałem to duchem 😉 Jak…

Opublikowany przez Polska Federacja Fitness Niedziela, 18 października 2020

 

Mamy szczerą nadzieję, że uda nam się wrócić do pracy już niebawem.

 

Kolejne informacji dotyczące działania Akademii zostaną umieszczone w dniu jutrzejszym w godzinach wieczornych.

 

Trzymajcie kciuki.

Pozdrawiamy

ARL