Postawcie razem z nami swój pierwszy taneczny krok podczas KURSU TAŃCA UŻYTKOWEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH!!!

W naszej Akademii nauczycie się tańczyć z łatwością, bez względu na wiek i umiejętności!!

Podczas Kursu poznacie od podstaw takie tańce jak:
DISCOFOX, 2 na 1, walczyk.

Mając na uwadze potrzeby ludzi chcących bawić się na imprezach tanecznych (wesela, sylwester itp.) skupiamy się przede wszystkim na formie jak najłatwiejszej do zastosowania na parkiecie. Na pierwszym miejscu stawiamy jasność przekazu partnera i umiejętność podążania partnerki. Nie rezygnujemy z techniki i estetyki ruchu, koncentrujemy się jednak przede wszystkim na wygodzie i swobodzie. Prowadzenie partnera wynika z naturalnego przekazu, który ma być na tyle uniwersalny i wygodny, by umożliwić prowadzenie nie tylko tancerki znającej zasady ruchu, ale także partnerki, która jest zupełnie początkująca. Korzystamy ze schematów, by łatwiej przyswoić umiejętności, najistotniejsza jednak jest dla nas improwizacja. A wszystko po to, by dobrze się bawić tańcząc ze sobą.

START – sobota 10.10. 2020r., godz. 10:00 – 11:30
Zajęcia trwają 90 minut.
KOSZT: 90 zł od osoby/ 180 zł od pary za miesiąc (4×90 min.)

Zajęcia będą odbywały się w każdą sobotę w siedzibie Akademii Ruchu Libra przy ul. Legionów Piłsudskiego 42.

Nie są potrzebne absolutnie żadne umiejętności taneczne!! Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!!

Przyjmujemy zapisy zarówno w parach jak i solo (liczy się kolejność zgłoszeń).
Aby zapisać się na zajęcia wypełnij formularz zgłoszeniowy
https://forms.gle/ZvF6JhCaGa7Sdso2A

UWAGA! W związku z sytuacją epidemiologiczną ilość miejsc ściśle ograniczona a zajęcia są prowadzone w stałych parach.

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć:
– zadzwoń pod numer 607 479 809 lub 609 620 993
– napisz do nas na kpytka8081@gmail.com lub przez nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/akademia.ruchu.libra/

Instruktor:
Andrzej Urban – ruch oraz jego przekazywanie to moja pasja i praca. Ukończyłem studia na kierunku “Wychowanie Fizyczne”, jestem dyplomowanym instruktorem tańca towarzyskiego, tańca ludowego, pływania, narciarstwa i kilku innych form ruchu. Uczę tańczyć od około 15 lat przede wszystkim tańca użytkowego oraz folkloru. Tańcząc i ucząc tańczyć skupia się na kontakcie z partnerką, wygodzie i swobodzie naturalnego ruchu prowadzącego do przyjemnego, improwizowanego tańca. Praktykuję posiadaną wiedzę taneczną zarówno z zaawansowanymi partnerkami, jak i początkującymi poszerzając wiedzę i umiejętności w zakresie wykorzystania tańca w formie użytkowej. Prywatnie rozwija swój warsztat taneczny tańcząc tango argentyńskie w formie organicznej, skąd czerpie sporo wiedzy i inspiracji w rozwoju kontaktu z partnerką w tańcu użytkowym.
https://www.facebook.com/andrzejur/

Zapraszamy!!!