Kadra2018-04-20T11:15:35+00:00

Kadra

Katarzyna Pytka

Od października 2016 właścicielka Akademii Ruchu Libra. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła kilka lat temu, jako uczestnik zajęć fitness. W 2007 roku otrzymała legitymację instruktorską, wydana przez Ministra Sportu i Turystyki. Kurs ukończyła w Krakowie otrzymując stopień Instruktora Rekreacji Ruchowej Fitness- nowoczesne formy gimnastyki.

Małgorzata Łaczek-Wójtowicz

Wykształcenie:
mgr fizjoterapii, absolwentka AWF w Krakowie
Dodatkowe kwalifikacje i szkolenia:
Instruktor Matwork Pilates, Pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych, Pilates zdrowy kręgosłup,Pilates Pelvic Power
Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność fitness, nowoczesne formy gimnastyki

Patrycja Litwin

Pełna radości, życia i zaangażowania. Ukończyła szkolenie Zumba® Basic 1. Zumba stała się moją pasją i stylem życia. Swoje doświadczenie zdobywała zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Nieustannie doskonali swoje umiejętności. Satysfakcja, energia, spalone kalorie – to wszytko czego można doświadczyć na Jej zajęciach.

Taflińska Joanna

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie na kierunku wychowanie fizyczne. Od lat związana z wieloma formami aktywności fizycznej tj. narciarstwo, jazda konna, biegi, pływanie. Pierwsze kroki w fitnessie stawiałam jako zwykły uczestnik . Od 2013 roku posiadam tytuł instruktora rekreacji ruchowej o specjalnościach: fitness- nowoczesne formy gimnastyki, oraz instruktora pływania.W 2013 roku podjęłam pracę jako wolontariusz w Uczniowskim Klubie Sportowym „Akademia Piłkarska” w Brzesku.

Marta Starowicz (Kremer)

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 4 lat przy Studiu Tańca „Flash” w Libiążu. Z biegiem czasu taniec stał się moja pasją, której postanowiłam poświęcić swoje życie. Poszukując stylu w którym czułabym się najlepiej, stałam się tancerka wszechstronną. Ostateczną formą jaką się zainteresowałam jest Jazz, który zazwyczaj przedstawiam za pomocą Show Dance (kategoria taneczna, w której tancerze opowiadają
tańcem histroię wymyśloną przez choreografa, instruktora).

Patryk Rogóż

Patryk „TURKEY” Rogóż – Mistrz świata MMA Fenderacja WKF, multimedalista mistrzostw polski i jeden z czołowych zawodników w kraju w kategorii 77kg. Posiadacz czarnego pasa kick boxingu nadanego z rąk 13-nasto krotnego mistrza świata Frankiego „FLASH” Pawlaka.

Urban Andrzej

Ukończył studia na PWSZ w Tarnowie o kierunku Wychowanie Fizyczne. Dyplomowany instruktor:

tańca towarzyskiego, pływania, tańca ludowego, jazdy na nartach, siatkówki, nordic walking, Ratownik Wodny – ratownik WOPR, Sternik Motorowodny, Kurs Nurkowania – SDI, Open Water Scuba Diver
Trener i manager grupy teatralno-cyrkowej „Teatr Feniks”. Choreograf zespołu „Scurosko Magierecka”. Były trener sekcji pływackiej BOSiR Brzesko. Były tancerz zespołu „Jadowniczanie”. Prowadzi zajęcia w języku polskim i angielskim.

Katarzyna Bachula

Instruktor fitness, magister fizjoterapii. Absolwentka Państwowej Szkoły Zawodowej w Tarnowie i Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
Prywatnie świeżo upieczona mama, pasjonatka wszelkiej aktywności fizycznej.